IMENIKVELIKA POLANA 9225VPISI 92V POŠTNEM OBM. 92POŠTNA OBM. 1PONEDELJEK, 19. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPonedeljek, 19. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Velika Polana.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Velika Polana.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Pomelaj Za Razvoj Podeželja, Z.o.o., zadruga

Glavna dejavnost: Raziskovalna in razvojna dejavnost na področju naravoslovja in tehnologije. Sedež na Mala Polana 103, Mala Polana, 9225 Velika Polana. Status aktivno po AJPES.

Matična 1807064000
Davčna 78908922
SKD 72.100
Vpis 10. 3. 2003
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
438.962 €
leto 2025
Vpis
10·03·03
23 leta v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Naselje
Mala Polana
9225 Velika Polana
Občina
Velika Polana
9225 · Velika Polana
Panoga
Kmetijstvo, poljedelstvo in…
klasifikacija
SKD
72.100
Raziskovalna in razvojna dejavn…
O podjetju · sinopsis

Pomelaj, Zadruga Za Razvoj Podeželja, Z.o.o. opravlja dejavnost raziskovalna in razvojna dejavnost na področju naravoslovja in tehnologije s sedežem v občini Velika Polana. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Mala Polana 103, Mala Polana, 9225 Velika Polana, vpis v register pa sega v 10. 3. 2003. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 72.100 je raziskovalna in razvojna dejavnost na področju naravoslovja in tehnologije.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Panoga, v katero je uvrščeno, je Kmetijstvo, poljedelstvo in sadjarstvo; Podjetniške in poslovne storitve. Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Raziskovalna in razvojna dejavnost na področju naravoslovja in tehnologije · Panoga: Kmetijstvo, poljedelstvo in sadjarstvo; Podjetniške in poslovne storitve · Velikost: 5 do 9 zaposlenih

Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
72.100SKD · glavna dejavnostRaziskovalna in razvojna dejavnost na področju naravoslovja in tehnologijeAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
—PanogaKmetijstvo, poljedelstvo in sadjarstvo; Podjetniške in poslovne storitveklasifikacija
SI-9225Poštno območjeVelika Polana · Mala PolanaPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med mikro enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +24,5 %
2023–2025 · 352.507 € → 438.962 €
Zadnja letna sprememba
Rast +34,8 %
2024–2025 · 325.614 € → 438.962 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki352.507325.614438.962
Celotni odhodki351.688324.186433.626
Kapital89.03690.27094.413
Sredstva164.317146.809323.080
Povprečna bruto plača148515001650
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugeJaklin Štefan
DirektorKöleš Ribeiro Sara
  • DDVzavezanec · SI78908922
  • TRRni v blokadi · 1 račun (NLB d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Registrski organOkrožno sodišče Murska Sobota

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 9. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 1.737.224 € od 98 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 428.345 € od 33 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)19.80384.18795.866111.478104.051162.657144.694138.271151.328171.186409.221144.482
Plačnikov172628252622263233373823
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
SLOVENSKI REGIONALNO RAZVOJNI SKLAD225.56252,7 %
JŠRIPS RS147.19234,4 %
MGTŠ20.0074,7 %
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA11.4442,7 %
RS66691,6 %
ZZZS46691,1 %
OZS11060,3 %
LJUDSKA UNIVERZA LENDAVA10880,3 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
JŠRIPS RS778.43944,8 %
MDDSZ337.40019,4 %
SLOVENSKI REGIONALNO RAZVOJNI SKLAD240.25013,8 %
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA61.6523,5 %
MGTŠ45.8722,6 %
MK40.0002,3 %
ZZZS39.9342,3 %
RAZVOJNI CENTER MURSKA SOBOTA DEVELOPMENT CENTRE MURSKA SOBOTA21.7011,2 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Pomelaj Za Razvoj Podeželja, Z.o.o., zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
1807064000
enolični identifikator
Davčna
78908922
davčni identifikator
Pošta
9225
Velika Polana
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Velika Polana 9225

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
FPFriško, Podjetje Za Pridelavo Zelenjave, d.o.o.d. o. o.Mala Polana39680650009225AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola Miška Kranjca Velika PolanazavodVelika Polana50897600009225AktivnoOdpri →
RRRežonja, Remont, Proizvodnja, Servis, Montaža In Trgovina, d.o.o.d. o. o.Velika Polana19463580009225AktivnoOdpri →
PSPošta Slovenije D.o.o., Poslovna Enota Pošta 9225 Velika PolanadrugoVelika Polana58814473979225AktivnoOdpri →
UPU-Plast, Projektni Management d.o.o.d. o. o.Velika Polana35675080009225AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Velika Polana · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

92 aktivnih vpisov · v živo
92 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.